تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - فانتاسی شو، نمایشی زیبا و دیدنی در شهر پوکت تایلند

فانتاسی شو، نمایشی زیبا و دیدنی در شهر پوکت تایلند

جمعه 26 آذر 1395 12:56 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

در پوکت تفریحات گوناگونی وجود دارد که می توان انجام داد و از لحظه لحظه حضور در این شهر توریستی لذت برد. در مقاله ای که امروز برای شما آماده کرده ایم می خواهیم درباره فانتاسی شو پوکت صحبت کنیم که در حقیقت از بهترین و سرگرم کننده ترین تفریحات پوکت است.

فانتاسی شو پوکت برگرفته از میراث فرهنگی اصیل تایلند در ساحل کامالا که در نزدیکی ساحل پاتونگ واقع شده است، یکی از بهترین دیدنی های تایلند و بهترین تفریحات پوکت به شمار می رود. بندبازی ، نمایش فیل ها، بز، خروس، گاوهای وحشی و پرندگان و نمایش های داستانی سنتی و فانتزی از جمله سرگرمی های این نمایش بزرگ در پوکت می باشد. "Fantasea show" فقط یک محیط پر زرق و برق و نمایشی نیست بلکه میزبان یکی از بزرگترین کافه و رستوران ها در آسیا و در یک پارک زیبا قرار دارد.

فانتاسی شو پوکت
فانتاسی شو پوکت

رستوران قناری طلایی با 4000 میز و صندلی، لذیذ ترین غذاهای سنتی تایلند را سرو می کند. در فانتاسی پوکت تایلند، علاوه بر رستوران قناری ، کاخ فیل ها، تئاتر جادویی و کاخ صدساله آنگکور، و باغ وحش سیمیلان نیز زیبا و تاثیر گذار می باشد. مراکز خرید روستایی در احوالی این شوی بزرگ ، انواع اجناس از تیشرت گرفته تا لباس شنا و طلا و جواهرات را به فروش می رسانند. بد نیست بدانید که فانتاسی شو را می توان یکی از مهم ترین جاهای دیدنی پوکت نیز نامید.

فانتاسی شو پوکت
فانتاسی شو پوکت

نمایش راس ساعت 20:30 آغاز می شود و درب ها به روی میهمانان گشوده می شوند. پس از بازرسی وسایل شما وارد می شوید و داخل سالن می توانید با بچه فیل ها و ببرها عکس بگیرید و هزینه آن را البته پرداخت کنید. ساعت 21 درب ها بسته می شوند و  با فضای شاد و مهیج و دود گرفته ای و رقص سنتی تایلندی مواجه خواهید شد. لحظه های حسی فوق العاه این نمایش زیبای پوکت، شما را شگفت زده می کند.

فانتاسی شو پوکت
فانتاسی شو پوکت
این مجموعه با مساحت 576000 متر مربع انواع تفریحات و سرگرمی را برای گردشگران تور تایلند مهیا می سازد از جمله: رقص های زیبای بومی، موسیقی زنده بومی، حرکات آکروباتیک، شعبده بازی و...
آخرین ویرایش: چهارشنبه 15 دی 1395 02:08 ب.ظ