تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - دانستنی های پوکت بخش دوم

دانستنی های پوکت بخش دوم

چهارشنبه 27 بهمن 1395 04:11 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

شما در زمانی که در تایلند اقامت دارید از خیلی از موارد دیدنی آن می توانید لذت ببرید. پس در مسافرت خود عجله نکرده و با دقت همه جا را با دل فرست بگردید و لذت ببرید. تایلند شهری به نام پوکت دارد که دارای مکانهای گردشگری بسیاری است. پس در ادامه با وبلاگ پوکت با ما همراه باشید.

جزیره نارگیل در پوکت

این نیز جالب است که جزیره نارگیل پوکت واقع در شرق جزایر پوکت یکی از بهترین دیدنی های پوکت است که با قایق سواری 15 دقیقه ای می توان به این جزیره رسید.اکثر مردم این جزایر به ماهی گیری اشتغال دارند . مسافران تور تایلند می توانند در مهمان خانه های موجود در این جزیره اقامت کنند و با قایق های اجاره ای مردمان آنجا، به دریا بروند و ماهی گیری کنند.
دانستنی های پوکت بخش دوم

 در جزیره نارگیل واحد های بزرگ و ویلا با امکانات مبلمان و استخر و رستوران وجود دارد و دوچرخه به صورت آزاد و قایق های پارویی اسکیموها به طور اجاره ای داده می شود. می توان گفت قایق سواری در این جزیره تجربه ای فراموش نشدنی و هیجان انگیز می باشد.

دانستنی های پوکت بخش دوم

خلیج فانگ نگا پوکت

در حال حاضر یکی از بهترین خلیجهای پوکت خلیج فانگ نگا در شمال واقع شده و شامل جزایر فوق العاده ,غارهای غرق شده ,صخره های شگفت انگیز که از آب بالا آمده و پارک های محافظت شده می باشد. گونه های مختلف گیاهان و جانوران و جاذبه های باشکوه و جالب دیگری در این خلیج وجود دارد که مسافران تور تایلند نباید از دست بدهند. این خلیج دارنده منطقه های سورین و سیمیلان می باشد که به دلیل سواحل بکر و زیبا و مناظر دیدنی زیر آب و جذاب خود قواصان زیادی را از سراسر جهان جذب خود میکند . و همچنین خائو لک در این خلیج دارای یک منظره ساحلی پر از پرندگان نادر، پستانداران تعجب برانگیز و  شگفت آور، و آبشارهای زیبا، و همچنین هتل‌های شیک و ارزان قیمت است که در امتداد ساحل‌های دیدنی و جذاب قرار دارد .

آخرین ویرایش: دوشنبه 25 بهمن 1395 04:30 ب.ظ