تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - دو مکان زیبا در پوکت

دو مکان زیبا در پوکت

سه شنبه 3 اسفند 1395 04:12 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

ما امروز آمده ایم که در مورد دو تا از ماکنهای دیدنی پوکت برای شما صحبت کنیم. حال شما هم می تانید که از این مطلبی را که ما برای می گذاریم استفاده مفیدی داشته باشیم. در حال حاضر پوکت یکی از مکانهایی است که رفت و آمد بسیاری در آن انجام میشود.در وبلاگ پوکت همراه ما باشد.

منطقه خائولاک

البته این را هم باید گفت که منطقه ی خائو لاک در 80 کیلومتری شمال پوکت  یکی از دیدنی های معروف پوکت یک منطقه ی توریستی و زیبا می باشد که گردشگران تور تایلند می توانند طبیعت را در این منطقه  از نزدیک لمس کنند. این ناحیه که توسط طوفان دریایی سال 2004 نابود شده بود دوباره توسط صنعت توریسم رونق گرفت. این منطقه دارای 3 پارک ملی می باشد که بهترین تفرجگاه پوکت در اینجا قرار دارد.رویت جنگل های استوایی که از آسیب های انسانی در امان مانده اند و پر از تعدادی متفاوت گیاهی و جانوری مختلف هستند در این منطقه بسیار لذت بخش است.این منطقه دارای تونل های طبیعی دریاچه ها و دره های زیبا  و سواحل شنی و سفید می باشد که شما را مورد توجه خود قرار می دهد.

منطقه خائولاک

ساحل کیپ پانوا

در نظر داشته باشید که ساحل کیپ پانوا در جنوب پوکت تایلند قرار دارد و برای گردشگرانی که به دنبال آرامش و سکوت هستند، مکان بسیار مناسبی است.در این ساحل چند اقامتگاه و کلبه های چوبی برای استفاده گردشگران تور تایلند وجود دارد که در این ساحل میتوانند با راه رفتن بر روی شنهای سفید و گوش دادن به صدای امواج لذت ببرند و در این ساحل آرام روز های تعطیل خاطره انگیزی برای خود رقم بزنند.مرکز تحقیقات بیولوژیکی دریایی و محل نگهداری ماهی ها پوکت دارای انواع مختلفی از گونه های دریایی می باشد. گردشگرانی که می خواهند در طول اقامت خود برای شنا در جزیره بروند می توانند با بازدید از این آکواریم با زندگی دریایی این منطقه آشنا شوند.

آخرین ویرایش: شنبه 30 بهمن 1395 04:39 ب.ظ