تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - دانستنی های پوکت بخش سوم

دانستنی های پوکت بخش سوم

دوشنبه 9 اسفند 1395 11:03 ق.ظنویسنده : نگار رکنی

 

بی انصافی میباشد که اگر در سفر خود به تایلند سری هم به یکی از شهر های معروف آن یعنی پوکت سری نزنیم.  یک از مهمترین شهر های تایلند پوکت میباشد که هر روزه بسیاری از گردشگران به آنجا آمده و مجذوب زیبایی های خدادادی این شهر می شوند. اگر شماهم می خواهید در مورد این شهر بیشتر بدانید در وبلاگ پوکت تایلند همراه ما باشید.ساحل نای یانگ یک ساحل مرجانی زیبا در پوکت می باشد که درختان صنوبر دریای آبی طبیعت فوق العاده ای ایجاد کرده و فضای روستا دوستانه و مکان مناسبی برای تهیه خوراکی ها و سوغات تایلند و همچنین یک پیک نیک می باشد. همچنین مکان خوبی برای دیدن تخم های لاک پشت ها در زمستان از نوامبر تا فوریه و جشنواره خروج لاک پشت های جوان در آوریل میباشد.
دانستنی های پوکت بخش سوم
البته این را هم باید در نظر گرفت که  این ساحل حدود 5 دقیقه با فرودگاه فاصله دارد و هتل ها و کافه ها و مراکز خرید متعددی در این ساحل وجود دارد. همچنین غذا خوری فراوانی که غذاهای دریایی و کبابی تازه و همچنین غذاهای با کیفیت تایلندی را طبخ می کنند در این کناره دریا بسیار معروف می باشند.

تفریحات مختلفی در این ساحل مانند غواصی ، شنا  ، موج سواری و آفتاب گرفتن وجود دارد که طرفداران زیادی در تور تایلند دارد . شنا در فصل زمستان در این ساحل نا ایمن است. مرکز فروش جانگ‌ سیلون در پوکت واقع در ساحل پاتونگ ، یکی از وسیع ترین و بهترین مراکز خرید پوکت تایلند است.
دانستنی های پوکت بخش سوم
یکی از موضعاتی که باید گفت این است که در این مجموعه همه نوع محصولی، از پوشاک و صنایع دستی گرفته تا لوازم الکترونیکی به فروش می‌رسد. مرکز خرید جانگ سیلون از هزینه مناسبی برخوردار است وعلاوه بر فروشگاه،  چندین رستوران خوب هم وجود دارد.جزیره پوکت اصلی ترین ارزه کننده مرواریدهای پرورشی، کالاهای مینا کاری،ظروف سربی، تزیینات و حیوانات دریایی خشک شده است که مسافران تور تایلند همچنین می توانند از این نوع کالاها در این مرکز خرید نیز پیدا کنند.
آخرین ویرایش: یکشنبه 8 اسفند 1395 11:26 ق.ظ