تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - توضیحات سفر به پوکت

توضیحات سفر به پوکت

یکشنبه 15 اسفند 1395 12:04 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

اگر شما هم می خواهید یک سفر به تایلند داشته باشید و می خواهید آن را تمام عیار سازید حتما یک سر هم به پوکت بزنید زیرا این منطقه می تواند تمام نیاز های شما را از هتل گرفته تا مکانهای دیدنی خود بر آورده کند در ادامه در وبلاگ پوکت با ما همراه باشید تا مطالب جدید و خوبی را در اختیار شما قرار دهیم.

شبه جزیره پرومتپ کپ

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید که شبه جزیره پرومتپ کپ پوکت تایلند بهترین و شناخته شده ترین مکان گردشگری در پوکت است که دارای طبیعت منحصر به فردی است و گردشگران زیادی برای دیدن غروب آفتاب دریای آندامان به این منطقه می آیند و طرفداران بیشماری دارد. علاوه بر این دارای ساختمانی است که به مناسبت پنجاهمین سالگرد حکومت رامای نهم بنا شده و طول آن 9 متر است که دارای نور مهتابی روشن است که می توان آن را از حدود 38.5 کیلومتری دید و در درون این این مکان نمایشگاه ساعت رسمی طلوع و غروب خورشید وجود دارد.
توضیحات سفر به پوکت

در این شبه جزیره در بالای تپه می توان دریاس آبی و درخشان را دید و از نسیم سرد ملایم   دریای آندامان لذت برد. همینطور فروشگاه هایی برای یادگاری های اسفر تایلند در این جزیره وجود دارد.
توضیحات سفر به پوکت

هتل تواین پالم

در نظر داشته باشید که هتل در این قسمت پوکت تایلند یکی از هتل های خوب پنج ستاره پوکت می باشد که در مکانی مناسب از شهر و در نزدیکی ساحل قرار دارد.این هتل که در سواحل ساکت پوکت قرار گرفته بسیار ارام و دلنشین می باشد و آن را لژ پولدار ها می نامند. انواع سوئیت های این هتل مانند آپارتمان یک خوابه به همراه استخر و همچنین اتاق یک خوابه رو به باغ و سوئیتهای درجه یک که در کنار درخت های بلند نارگیل می باشد بسیار عالی می باشد.پذیرش در هتل تواین پالم پوکت 24 ساعته می باشد که مسافران تور تایلند برای ورود به این هتل با استقبال خدمتکاران رو به می شوند.


آخرین ویرایش: شنبه 14 اسفند 1395 12:26 ب.ظ