تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - دانستنی های پوکت بخش چهارم

دانستنی های پوکت بخش چهارم

جمعه 20 اسفند 1395 05:41 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

در بخش های قبل اطلاعات زیادی را در اختیار شما گذاشته ایم و حال امروز می خواهیم در بخش جدید نکات مهمی را در مورد پوکت به شما بگوییم تا در هنگام سفر شما به پوکت احساس بهتری را داشته باشید و از تمام مناظر و هتل های این شهر گردشگری به خوبی استفاده کنید. در دامه با وبلاگ پوکت تایلند همراه ما باشید.بان تیلانکا یا خانه وارونه یکی از جاذبه های جدید گردشگری تایلند می باشد که در آوریل ۲۰۱۴ در جزیره پوکت افتتاح شد. موزه بان تیلانکا یک خانه وارونه سه طبقه ساخته شده با تکیه بر سقف آن است که با یک باغ پر پیچ و خم در حیاط خلوت آن آراسته شده است.

دانستنی های پوکت بخش چهارم

البته باید این را هم در نظر داشت باشید که در آغاز، موزه بان تیلانکا توسط یک زن و شوهر سوئیس تایلندی طراحی و  مدیریت شد. این پروژه به بازدید کننده، نگرش و ابعاد دیگری را از یک جاذبه گردشگری ارائه می دهد و فرصت مناسبی برای گرفتن  عکس های جالب و هیجانی است.

بان تیلانکا نخستین و تنها (در حال حاضر) خانه وارونه در پوکت است. این خانه وارونه ۱۳ متر ارتفاع دارد و با هیجان بالا و برجسته و بسیار باور نکردنی ساخته شده است. وقتی وارد این خانه وارونه می شوید از سقف آن، عبور می کنید و از اتاق زیر شیروانی به طبقه دوم می رسید. شما می توانید در تور تایلند از تمام اتاق های این خانه بازدید کنید و تنها تفاوت این است که شما این کار را در حالی که بر روی سقف راه می روید انجام می دهید.

دانستنی های پوکت بخش چهارم

مطلب دیگری که قابل توجه است این است که در این خانه وارونه، سه اتاق خواب از جمله اتاق مخصوص کودکان، اتاق نشیمن، آشپزخانه و حمام، با تمام مبلمان و دکوراسیون حلق آویز از کف و حتی ماهی های وارونه در دو آکواریوم را مشاهده خواهید کرد.هتل تواین پالم پوکت تایلند یکی از هتل های خوب پنج ستاره پوکت می باشد که در مکانی مناسب از شهر و در نزدیکی ساحل قرار دارد.این هتل که در سواحل خلوت پوکت قرار گرفته بسیارساکت و زیبا می باشد و آن را لژ پولدار ها می نامند.این هتل تا فرودگاه حدود  25000 متر فاصله دارد و از همه لحاظ منتاسب و د ر خور تعریف می باشد و در فواصل هتل های پنج ستاره پوکت این هتل جز بهترین هتل ها از نظر گردشگران و موارد ویژه آنها قرار گرفته است.


آخرین ویرایش: دوشنبه 16 اسفند 1395 06:03 ب.ظ