تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - سفری جذاب به پوکت

سفری جذاب به پوکت

جمعه 27 اسفند 1395 04:11 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

اگر شما هم می خواهید به یک کشور با آب و هوای استوایی سفر داشته باشید ما به شما تایلند را پیشنهاد می کنیم و اگر به این کشور رفتید حتما به شهر زیبا آن یعنی پوکت هم یه سری بزنید زیرا اگر این کار را نکنید در حق خود جفا کرده اید. در ادامه با وبلاگ پوکت تایلند همراه ما باشید.

سفری جذاب به پوکت

ساحل نای هارن

شما هم در نظر داشته باشید که ساحل نای هارن پوکت تایلند از دیدنی های معروف پوکت با طبیعت زیبا و منحصر به فرد می باشد. این ساحل در رده سوم سواحل تایلند و در رده دهم  سواحل آسیا قرار گرفته است. این ساحل در اطراف شبهه جزیره پاروم تیپ در 18 کیلومتری پوکت است .در پشت این ساحل دریاچه کوچکی دیده می شود و در بین دریا و دریاچه تنها یک ساحل وجود دارد.

در این ساحل مسافران تور تایلند می توانند در تور های دوچرخه سواری در این ساحل شرکت کنند یا به استادیوم اسب سواری بپردازند و در دریاچه جت اسکی کنند و از طبیعت اطراف آن لذت ببرند. همچنین می توانند والیبال ساحلی پر هیجان در این ساحل دلنشین بازی کنند یا موج سواری کنند. غذاخوری های ساحلی زیادی با غذاهای لذیذ و امتحان کردنی تایلندی هم در این ساحل وجود دارد.

سفری جذاب به پوکت

جزیره ناخا نوی

البته باید این را هم اضافه کنیم که جزیره ناخا نوی پوکت تایلند یک جزیره کوچک و زیبا در شمال شرقی پوکت که گردشگران زیادی برای لذت بردن از طبیعت به آنجا میروند. مردم در این جزیره زیبا به تولید مروارید مشغولند که توریست های تور تایلند می توانند باغ پرورش مروارید نادر دریای جنوب را ببینند و از مغازه های آن مروارید بخرند. ساحل این جزیره بسیار آرام و برای استراحت و شنا بسیار مناسب می باشد.در این روستای کوچک رستوران هایی وجود دارد که نهار های تایلندی و دریایی سرو میکند و میتوانید جت اسکی کرایه کنید و در ساحل برنزه کنید و در هتل های زیبا و درجه یک هم اقامت کنید. جنگل های گرم و مطلوب سرسبز، شن های سفید و دریایی آبیساکت و لذت بخش این ناحیه را به یک منطقه دبدنی تبدیل کرده و در حال وسعت تفریحات می باشد.


آخرین ویرایش: چهارشنبه 18 اسفند 1395 04:36 ب.ظ