تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - اماکن مورد استفاده گردشگری پوکت

اماکن مورد استفاده گردشگری پوکت

چهارشنبه 9 فروردین 1396 08:15 ق.ظنویسنده : نگار رکنی

 

جزیره کوه لانتا

امروزه با گسترش فضاهای گردشگری و ایجاد آنها کشور هاسی مختلف توانسته اند این صنعت را گسترش بدهند در ادامه با وبلاگ پوکت تایلند همراه ما باشید تا بیشتر با مکانهای گردشگری آن آشنا شوید. البته این مطلب را باید اضافه کنیم که شما می توانید حتی با کرایه موتور یا ماشین از بالا تا پایین این جزیره را به ماجراجویی بپردازید.جاده ای آسفالته از شمال تا جنوب این جزیره، به موازات ساحل کشیده شده است و از طریق آن می توانید به مراکز پارک ملی مو کوه لانتا و ساختمان فانوس دریایی در اخر جنوب، دسترسی داشته باشید. در قسمت جنوب کوه لانتا جزایر کوه نگای، کوه کرادان و کوه موک قرار دارند که سواحل همه آنها به یک اندازه به طور جالبی هستند.

اماکن مورد استفاده گردشگری پوکت

هتل روم پلاس

یکی زا  ناکتی که باید به ان توجه داشته باشید این است که این هتل  از بهترین هتلهای سه ستاره پوکت می باشد که در یکی از بهترین مناطق پوکت واقع شده است که با امکانات کم نظیری آمادگی پذیرایی از میهمانان تور تایلند را دارند. مسافران می توانند از خدمات آرامش بخش ماساژ درمانی هتل بهره مند شوند و از یک روز کاری و یا گردش در شهر سری به غذا خوری هتل زده و از کترینگ با منو های  خوشمزه غذایی آن میل کنند.

در هر وقت دلخواه خدمات نظافت اتاق انجام میشود.در هر اتاق صندوق برای نگهداری اشیا گرانقیمت وجود دارد.این هتل دارای 73 واحد می باشد و برنامه گردش نیز موجود می باشد.

 اماکن مورد استفاده گردشگری پوکت

 امکانات هتل روم پلاس

در نظر داشه باشید که اتو کشیدن لباس ها، صندوق برای نگهداری لوازم گرانقیمت، اتاق های عاری از بوی سیگار، لاندری، خدمات کپی و سفارش فکس ، خشکشویی، سیستم تهویه ایر کاندیشنر، دارنده  آسانسور، مرکز تجاری، استفاده از منوی صبحانه، پاسیو، آمادگی پذیرش روزانه، سالن غذا خوری، ریلکسیشن با ماساژ vip، نظافت اتاق و غیره....
آخرین ویرایش: پنجشنبه 17 فروردین 1396 11:30 ق.ظ