تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - تور تایلند یکی از چهار تور برتر دنیا

تور تایلند یکی از چهار تور برتر دنیا

سه شنبه 15 فروردین 1396 08:59 ق.ظنویسنده : نگار رکنی

 

کشور تایلند یکی از کشور های آسیایی می باشد که درای جاذبه های گردشگری بسیاری است. قسمت اعظم این جاذبه هیا گردشگری را جزیره یا همان شهر پوکت به خود اقتصاص داده است. در ادامه با وبلاگ پوکت تایلند همراه ما باشید تا نکات مهمی را در مورد این کشور و این شهر در اختیار شما بگذاریم.

تور تایلند یک از چهار تور برتر دنیا

شاید برای شما هم جالب که مسئله درباره ی پاتایا تاریخچه ی چند دهه اخیر آن باشد، پاتایا در گذشته ی دور درست مانند دیگر شهرهای کوچک تایلند یک شهر ساحلی ساده بود که مردمش بیشتر از طریق ماهیگیری و کشاورزی امرار و معاش می کردند، پاتایا شهرت و محبوبیت خود را مدیون جنگ ویتنام است، در طی جنگ ویتنام که بین ایالات متحده آمریکا و وطن پرستان  ویتنام در گرفت، پس از آرام گرفتن شور جنگ بعضی از سربازان آمریکایی برای دور شدن از فضای جنگ و استراحت کردن به این شهر زیبا و آرام می رفتند.


تور تایلند یک از چهار تور برتر دنیا

آب و هوای استوایی پاتایا، سواحل شنی و آب های شفاف و البته  مردم خونگرم و مهمان نواز پاتایا نظر سربازن آمریکایی را جلب نموده و آنان نیز این شهر را به دیگران معرفی کردند و از آنجا شهرت و محبوبیت پاتایا شروع شد. و از حالت شهر قدیمی به یک شهر مدرن با ساختاری جدید تبدیل شد.اگر بیشتر به دنبال مکانی مناسب برای گذراندن اوقات با همسر یا خانواده ی خود هستید ما تور پوکت را به شما پیشنهاد می کنیم، در جزایر پوکت به قدری تفریحات مختلف زیاد و متعدد است که هر سلیقه ای را می تواند پوشش دهد. در جزایر مرجانی پوکت واقع در تایلند شما می توانید به جزایر جیمز رفته و یا این که در جزایر فی فی به تماشای یکی از نمایش های معروف آن بنشینید، شنا و قایق سواری و البته شنا از بهترین تفریحات در این شهر به شمار می روند.


آخرین ویرایش: پنجشنبه 17 فروردین 1396 11:29 ق.ظ