تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - دیدنی های پوکت بخش اول

دیدنی های پوکت بخش اول

شنبه 26 فروردین 1396 02:23 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

جزیره پوکت آبخست ای گرم در کشور تایلند است که با آرایش آراستگی های خاص خود توانسته است تا گردشگران اضافی را هر ساله به خود جذب نماید و از 6 جزیره تشکیل شده است. در امتداد با ما باشید تا با ازجان گذشته از این گیرایی كشش ها مالوف شوید. در ادامه با وبلاگ پوکت تایلند همراه باشید.

معبد وات چالونگ

مهم ترین آتشخانه بودایی جزیره که بابت قسمت بهره از دو عزلت گزین که از کارگران بیمار معادن نگه داری می کردند در سال 1870 میلادی بنا شد. در این آتشكده متحسن با معماری و نقش های خیره کننده 36 عكس بودا است و شما به خاطر دیدار مجدد از آن باید خودنمایی مشكل به تن داشته باشید و کفش خود را موقعیت ورود دربیاورید.

آکواریوم پوکت

اولین آکواریوم کشور تایلند می شمه که به نمودن گونه ها ناحیه تسهیم های استوایی، لاک پشت ها، مرجان ها و كالا اقسام آخرت آبزیان می پردازد.

پوکت

فانتاسی

فانتاسی یا دیزنی لند كنارها و شمال شرقی چرخاب طاحنه به کمک تکنولوژی نوپرست سنت ها و فرهیختگی نژاده مستند اصلی تایلندی را به نمایش گذاشته است.

اقمشه تفنن های مفرح، فروشگاه های صنایع دستی، بوفه ها با غذا های بین المللی و گونه ها نشان دادن های كریه و مشغول درگیر دل بسته کننده از مواردی هستند که در این پارک تفریحی می قابلیت یافت. شراء در دهکده فستیوال، غذا خوردن در مهمانخانه " گلدن کیناری " و پیك نیك به سبک وگاسی در کاخ فیل ها از بخش های تشکیل دهنده این پارک اند.

پوکت


جزیره فی فی

جزیره ای در 48 کیلو متری پوکت که با زورق می تمهید به آن جا رسید. غارهای حیرت طرفه انگیز، سواحل مرجانی ناروا و برتر راجع به حساب غوطه بازی ، سنگ :صفت جماد نوردی ، گردش با بلم های پارویی و تكوین انحصاری باب به فرد از ملاحت و دافعه های آن می باشند. در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق این جزیره از دو آداك فی فی کوچک و فی فی ارشد تشکیل شده است. غار نامدار " ویکینگ " در فی فی کوچک واقع شده است. شیرجه زدن از روی سنگ :صفت جماد های فی فی از بلوز بی آستین آروین های سفرتان خواهد بود.

پوکت

خلیج فانگ نا

خلیجی بین آداك های پوکی، فانگ نا و کرابی و در 497 مایلی بانکوک. غارها، آب انبار ها، كرانه ها بکر و صخره های زیبای آهکی شهیر آن از جاذبه های اصلی بی مثل این شاخابه اند. امکان منفعت جهاز و جت اسکی و نیستی مهمانخانه های رو به خلیج از مزایا دومین این شاخاوه و شبه جزیره رویایی می باشند.


آخرین ویرایش: شنبه 19 فروردین 1396 02:54 ب.ظ