تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - دیدنی های پوکت بخش دوم

دیدنی های پوکت بخش دوم

یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 11:35 ق.ظنویسنده : نگار رکنی

 

خلیج فانگ نا

خلیجی بین آبخوست های پوکی، فانگ نا و کرابی و در 497 مایلی بانکوک. غارها، آبگیر ها، ساحل ها بکر و وزنه جسم رسوبی(در كلیه مثانه) واحد جریان های زیبای آهکی معروف آن از گیرایی كشش های غریزی بی مانند این شاخاب اند. در ادامه با وبلاگ پوکت تایلند همراه ما باشید. امکان اجاره قایق و جت اسکی و حیات مطعم های رو به شاخاب از برتری ها آخرت این شاخاب رویایی می باشند.

ساحل لائم سینگ

این عراق کوچک و مقوس شکل در سگال پاتونگ و غرب جزیره پوکت است. پرتگاه ها و درختان نخل در امتداد این ساحل 150 متری زیبایی خاصی را ایجاد نموده اند.

دیدنی های پوکت بخش دوم

منطقه نوین پوکت

آنچه در این منطقه حیات دارد اخت معبدها و پرستشگاه ها، مراکز خرید و دكان های منظره فروشی ، پاافزار ها و کافه ها همه و همه تاریخ غنی پوکت را به عرضه می گذارند.


باغ وحش پوکت

شامپانزه ها ، فیل ها و تمساح ها با ارائه های زیبا سرگرم كننده و علاقه مند کننده خود بازدید شما را خاطره انگیز خواند کرد. فراموش نکنید آب دانه های خوشمزه عرضه شده در این باغ وحش را امتحان نمایید.

دیدنی های پوکت بخش دوم

ساحل نائی آن

جزیره ای خلوت و رزین در جنوبی ترین بخش کناره ساحل پوکت با تفریحات آبی شدید در انتظار گردشگران می باشد. هرچند به معجزه برهان وجود کوسه نمی توان در آب های این آبخو شنا جلوه ، تخت های ماساژ و بار های دنج به همراه تماشای روییدن زیبای آفتاب ترک كردن (محل) شما را با پایگاه خواهند ساخت.

ساحل کارن

بزرگ ترین كناردریا غربی پوکت با طول 4 کیلو متر در بین گردشگران بسیار نامدار است. پارک و بحیره ای در جبلت آن استقرار دارد که دارای مسیرهای دوچرخه خودرو و پیاده روی می باشند. تكرار های آبی وافر ، تخت حمام شمس، زورق های کرایه ای از و دنیا اولی گزینه های نالایق اعمال در این كرانه زیبا می باشند.آخرین ویرایش: پنجشنبه 24 فروردین 1396 11:45 ق.ظ