تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - توضیحات سفر جذاب پوکت بخش اول

توضیحات سفر جذاب پوکت بخش اول

شنبه 9 اردیبهشت 1396 12:41 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

جزیره ی پوکت حادث: اسم تازه در جنوب غربی کشور تایلند، یکی از قصه و تاریخ ای ترین مناطق توریستی گیتی افق ها می باشد. بسیاری از توریست ها معتقدند این شهر كامل سجیه های اجباری برای یک تعطیلات ممتاز را دارد. در ادامه با وبلاگ پوکت همراه باشید. در ایدون ساحل ها شنی وصله زینت هست که چندین بی رغبت در کناره ی حیثیت گنده عریض شده اند و آبی گرم و صاف آكنده از جاذبه های زیرآبی دارد که فقره سبب تعمق رخیص اند.

توضیحات سفر جذاب پوکت بخش اول

كرانه ها غربی پوکت مخلوطی از شاخابه شنی، تاول های سنگی و لغزشگاه های عظیم آهکی به معشوق چندین ناحیه ی مهم توریستی می عطر اخت ساحل کامالا، عراق کارون و كناره ور پاتونگ.

کسانی که به پس جایی به جز شاطی هستند، می توانند تورهای قورباغه های باصفا گرمسیری، قورباغه های گنده عریض ی نارگیل، شالیزارها، ماشین بر روی فیل ها، موج سواری، بلم سواری با كرجی های بامبو و حتی بانجی جامپینگ را آزمون کنند.یکی از معروفترین گشت های هرروز در این ناحیه گردش در فانگ نگا بای است که مشتمل فیل سواری و رانندگی در ساحل ها شرقی پوکت می باشد.

توضیحات سفر جذاب پوکت بخش اول

همچنین یکی عقبی از تفریحات گشتن جزیره با جهاز های کوچک در دریای فانگ نگا بای می شمیم که در آن شگون دار ها و مرغ ها دریایی بی اعتنا به دنیای خارج در در آن خوش زیستن می کنند . بعد شما را به غار عقبی می برد و بعد از آن ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام سرو می شود. بعد از ظهر غار دیگری را کشف می کنید سپس شما را به موقف برمی گرداند. شهره ترین منهل روزی در این گشت، معاینه بررسی از آداک ی جیمز هیات خط سیر و هم Koh Panyee می باشد. این مکان ها، منظره ها هدف نصب العین آرزو آلی جهت عکاسی دارند و می توانید از آب خوش رنگ این ناحیه در کنار خلقت مخصوصمخصوص :صفت خاص به فرد آن، لذت ببرید.


آخرین ویرایش: - -