تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - توضیحات سفر جذاب پوکت بخش دوم

توضیحات سفر جذاب پوکت بخش دوم

جمعه 15 اردیبهشت 1396 12:42 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

جزیره ی جیمز دسته این آبشخورد که مشهورترین منهل روزی در این گشت می باشد، به نام Nail Island معروف است و برای اولین بار با فیلم "مردی با اسلحه طلایی" جیمز باند به شهرت رسید. اکثر تورهای منطقه، بازدید از این مکان دارند. مجسمه بودا در پوکت حدود ۱۵۰ فوت (۴۶ متر) ارتفاع دارد که این مجسمه یکی از تحسین برانگیزترین جاذبه‌های پوکت به‌حساب می‌آید. مجسمه مذکور در فراز کوه Nakkerd قرار گرفته است و از طریق آن می‌توان به تماشای بخش جنوبی پوکت پرداخت. در ادامه با وبلاگ پوکت همراه باشید.

توضیحات سفر جذاب پوکت بخش دوم

این تن سان از سنگ مرمر نقشه كشی شده و اعتبار احداث آن نیز غالبا از کمک‌های مردمی تهیه شده است. افرادی که نمی‌توانند بالای کوه بروند، نه‌ تنها بازدید از این تمثال عظیم بلکه فرصت تماشای منظره ۳۶۰ درجه‌ای شاخابه را نیز از دست خواهند داد.

این تصویر در نزدیکی Wat Chalong واقع شده است و از طریق راهنما‌های ممر می‌توانید هرچه ساده‌تر و سریع‌تر به آن برسید. پوکت آب و آسمانی حاره دارد؛ از آبان تا فروردین خشک است و از اواخر خرداد تا اواخر شهریور بارانی. در پوکت، فصل بی نهایت گرم از اواخر فروردین اوان می‌شود و تا اواخر خرداد بقیه دارد.

توضیحات سفر جذاب پوکت بخش دوم

تابستان، فصل باران‌های ادواری است که از اواسط خرداد بدایت می‌شود و تا اول آبان ماه هم دیرندگی دارد. حكماً صبح تا ظهر، اغلب وقت‌ها هوا صاف و آفتابی است، اما عصرها معمولا ذهاب می‌بارد. محلی‌ها به ماه‌های بین عقرب آب بان تا بهمن، فصل خنک پوکت می‌گویند. بلوز بی آستین وقت سفر به پوکت هم، از اواسط آبان تا اواسط حوت است که دریا گرم و صبر است. پوکت بزرگترین جزیره‌ی تایلند و فردوس عاشقان كناره ور و غواصان حرفه‌ای است که آرزومندانه خود را به ماسه‌های ابیض و آب‌های شیشه‌ای دریای آندامان می‌سپارند. خوشی‌های این شهر بسیار در كناردریا اتفاق می‌افتند. كناردریا پر جنب و جوش پاتونگ همهمه و و ساحل رزین کارون از دیدنی‌های جبلی بکر است.


آخرین ویرایش: دوشنبه 28 فروردین 1396 01:29 ب.ظ