تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - چند جاذبه ی دیدنی شهر زیبای پوکت

چند جاذبه ی دیدنی شهر زیبای پوکت

چهارشنبه 14 تیر 1396 09:32 ق.ظنویسنده : نگار رکنی

 
یکی از زیباترین شهرهای تایلند پوکت می باشد که سالانه بخش عظیمی از صعنت تورسیتی و گردشگری را به خود اختصاص داده است. زمانی تصمیم داشتید که به کشور تایلند سفر نمایید حتما سعی کنید به پاتونگ نیز سری بزنی و از جزایری که یکی از آنها پوکت می باشد دیدن فرمایید. با جرات می توان گفت که این جزیره یکی ار بهترین جزایر تایلند می باشد. در ادامه این مطلب به چند جاذبه دیدنی شهر زیبای پوکت خواهیم پرداخت.

چند جاذبه ی دیدنی شهر زیبای پوکت

فانتاسی

فانتاسی که دیزنی‌لند جنوب شرقی آسیا هم نامیده می‌شود، بگرفته از ارثیه فرهنگی شرافتمند تایلند است که با استفاده از فناوری‌های جدید، سنت‌های این کشور را بودن می‌کند. این پارک تفریحی مشتمل بازی‌های یكسان و متنوع، فروشگاه‌های صنایع دستی، بوفه‌ی بین‌المللی و نمایش‌های متنوع است. فانتاسی یک پارک موضوعی فرهنگی است که به سه بخش پاشیدگی شده؛ ابتیاع در دهکده فستیوال، غذا نوش كردن در بار بوفه «گلدن کیناری» و بخش سوم گشت و بازی به سبک وگاسی در قصر فیل‌هاست.
یکی از مهم ترین مزایای پوکت این است که در همه رخت آب و آسمانی جزیره می تمهید سرگرمی فقره سبب خود جور کرد، امتعه اماکن دیدنی و فعالیت های علاقه مند کننده، درعوض جهت گردشگرانی از اقطار گوناگون آفاق وجوددارد و علت شده دیدنی های شهر پوکت تایلند نامدار نكهت امید دیدنی های پوکت در تایلند جزیل علاقه مند کننده مناسبی فقره سبب گردشگران می باشد که قربان گردشگران بعنوان تفریحات پوکت هم از این دیدنی ها مصرف می کنند.


آخرین ویرایش: چهارشنبه 14 تیر 1396 10:37 ق.ظ