تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - هتل زیبای تاورن بیچ پوکت

هتل زیبای تاورن بیچ پوکت

چهارشنبه 21 تیر 1396 12:24 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 
برای سفر به جزیره ی زیبای پوکت باید حتما مکانی را در نظر بگیرید که برای اقامت شما در این شهر مناسب باید و تجربه خاصی از یک سفر متفاوت داشته باشید. برای همین منظور باید حتما از اطلاعات اقامتی و هتل های این منطقه کامل آگاهی داشته باشید برای همین منظور قصد داریم که شما را با هتل زیبای تاورن آشنا کنیم.
هتل زیبای تاورن بیچ پوکت

هتل و استراحتگاه Thavorn Beach Village and Spa در شاخاوه و شبه جزیره ناکالای (Nakalay) در منطقه پوکت (Phuket) حادث :اسم تازه در جنوب تایلند و در گزند تفرق 6 کیلومتری از مرکز پوکت و گذرگاه بنگلا پیشامد شده است. این هتل و تفریحگاه نكوهیده زشت در واقع مطلب كامل و ناقص 25 هکتار از باغ های سرسبز بشاش گرمسیری نو و قدیم اتفاق شده و دارای 191 منزل است.گشت و عبور در باغ های گرمسیری و معطری که پیرامون هتل را وقوف محاصره کرده است و گوش واسپردن به صدای وجود وحش طبیعی، یک تعطیلات ویژه اختصاصی به فرد و به یاد ثابت برای مهمانان خلق می کند. در این باغ ها اجناس گل های ارکیده کاشته شده است.
استخر روباز هتل به شکلی نگارگری برنامه ریزی شده است تا با كران ها غریزی اكناف خود تجنیس داشته باشد. همچنین هتل دارای یک حوضه سرپوشیده، محوطه‌ی شنای ویژه و عام کودکان، بوفه‌ی حوضچه و صندلی‌های حمام خورشید است. بدنسازی، سونا، خانه دمه دود تف و اقمشه ماساژ و درمان‌های مرکز تن‌درستی نیز چی است. میهمانان می‌توانند از کانوسواری، تنیس، تنیس روی میز، دارت، فوتبال و كشتی ساحلی نیز استعمال کنند. علاقه‌مندان به گلف می‌توانند در عرض ٢٠ لمحه به انجمن گلف پوکت (Phuket Country Club) برسند.


آخرین ویرایش: شنبه 17 تیر 1396 12:33 ب.ظ