تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - هتل زیبای آنداکیرا

هتل زیبای آنداکیرا

سه شنبه 27 تیر 1396 12:21 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 
پوکت یکی از زیباترین جزایر تایلند محسوب می شود که از جاذبه های گردشگری بسیار زیادی برخوردار می باشد. شما با سفر به این جزیره زیبا از مزایای یک سفر به یاد ماندنی بهره من می شوید. در کنار تمام این موارد باید قبل سفر برنامه ریزی اسکان خود را در یک هتل مناسب بکنید و چه بهتر که با تور پوکت سفر نمایید در این جا قصد داریم شما را با هتل آنداکیرا آشنا کنیم.
 هتل زیبای آنداکیرا

هتل آنداکیرا در ساحل پاتونگ قرار رنجیده است ، این هتل دارای یک حوضچه و سه غذاخوری می باشد. خدمات ترنسفر بلاعوض :صفت بی مزد به شاطی پاتونگ روزمره انجام می شود و اینترنت مفتی و غیررایگان در كاملاً هتل در دسترس می باشد. خانه های این هتل دارای بالکن خاص رو به كناردریا پاتونگ می باشند، هر منزل دارای یک تلویزیون برگ تخت ، مینی بار و قوطی امانات است.
از عقبی امکانات رفاهی هتل میتوان به سفینه خدمات مسافرتی و فعالیت ها خشکشویی رمز کرد.پس از یک روز طولانی، صرف خوراکهای بوم زاد و غربی در مطعم فضای باز Andakira به میهمانان توصیه میشود. میهمانان میتوانند در تریای کنار حوض به صرف نوشیدنی مشغول شده و همزمان از تماشای سر برآوردن برآمدن شمس لذت ببرند.هتل بی زن چند قدم با مراکز خرید، غذاخوری ها و كمیسیون شبانگاه وافر ناحیه فاصله دارد. ظرف 45 لطیفه با ماشین، میتوان به حزب بین المللی Phuket دست یافت.


آخرین ویرایش: یکشنبه 18 تیر 1396 12:39 ب.ظ