تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - هتل لمردین پوکت برای نوروز 95

هتل لمردین پوکت برای نوروز 95

دوشنبه 14 دی 1394 04:40 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

اگر قصد دارید در نوروز 95 به کشور تایلند و به جزیره ی پوکت سفری داشته باشید حتما میدانید که باید هتلی مناسب را برای اقامت تان در این جزیره ی زیبا داشته باشید.
هتل هایی در این شهر هستند که بی شک از همگی استاندارد های لازم برای اقامت مناسب گردشگران پشتیبانی میکنند و برایشان امکانات خوبی فراهم میکنند.

هتل لمردین پوکت
هتل لمردین پوکت

اگر از بودجه ی کافی برای اقامت در هتل های 5 ستاره پوکت برخوردارین که ما به شما پیشنهاد هایمان را به این صورت میدهیم که ببینید آیا امکاناتی که توقع دارید از یک هتل خوب و 5 ستاره را دارد یا خیر.

سعی کنید این هتل ها را با م مقایسه کنید و نتیجه نهایی را به بهترین نحو بگیرید.

هتل لمردین پوکت
هتل لمردین پوکت

هتل لمردین پوکت (Le Méridien Phuket Beach Resort) یکی از هتل های 5 ستاره واقع در منطقه کارون (Karon) است و جز برترین و پرامتیاز ترین هتل های پوکت می باشد. این هتل زیرمجموعه هتل های زنجیره ای StarWoods hotels است و به عنوان یکی از شیک ترین و گرانترین هتل های پوکت شناخته می شود.

هتل لمردین پوکت
هتل لمردین پوکت

اطراف هتل لمردین را جنگل های وسیع گرمسیری احاطه کرده اند. هتل لمردین حدود 5 کیلومتر با ساحل پرتحرک پاتونگ، 15 کیلومتر با زمین گلف، 20 کیلومتر با معبد چالونگ، محل شکار و زمین بازی پینت بال فاصله دارد. فرودگاه بین المللی پوکت هم 45 دقیقه با ماشین تا هتل فوق فاصله دارد. (منبع: e-thailand.ir)

هتل لمردین پوکت
هتل لمردین پوکت

هتل لمردین پوکت
هتل لمردین پوکت

برچسب ها: هتل لمردین پوکت ، هتل های پوکت ، هتل های 5 ستاره پوکت ، تور نوروز 95 ،
دنبالک ها: هتل های 5 ستاره پوکت ، Le Méridien Phuket Beach Resort ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 14 دی 1394 04:57 ب.ظ