تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - چند دیدنی شهر پوکت

چند دیدنی شهر پوکت

سه شنبه 3 مرداد 1396 10:11 ق.ظنویسنده : نگار رکنی

 
به جرات می توان گفت که تایلند یکی از زیبا ترین کشورهای آسیایی می باشد که سالانه  گردشگران بسیار زیادی از تمام دنیا به این کشور زیبا سفر می کنند. این کشور دارای شهر های بسیار زیادی می باشد که هرکدام دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی هستند. ازهمین رو یکی از زیباترین شهر های تایلند پوکت می باشد که در ادامه به جاذبه های گردشگری پوکت خواهیم پرداخت.
چند دیدنی شهر پوکت

جزیره‌ فی‌فی

این آبخست یکی از زیباترین جزیره‌های گرم در دنیا، و یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری کشور تایلند است. جزیره‌ فی‌فی در چهل و هشت کیلومتری پوکت تثبیت رنجیده و قایق‌های مختلفی هر روز در این معبر در حال رفت و آمدند. كرانه ها مرجانی كم ارزش غواصی، غارهای پوشیده و هیجان‌انگیز و انشا بی‌نظیر، برنامه‌های گشت با كرجی پارویی و صخره‌نوردی از یكباره جذابیت‌های این جزیره‌ هستند. دو تا جزیره‌ مهم، فی‌فی کوچک و فی‌فی كاپیتان است که در فی‌فی کوچک کسی ساکن نابود و یک غار دیدنی به نام «وایکینگ کیو» (Viking Cave) دارد که اسمش را از نقش‌ ونگارهای روی دربدر چپاول برداشته‌اند. آزگار داستان‌های كناردریا پوکت، در جزایر فی‌فی هم شیوع دارد. کشتی‌ها بین راه جایدهی می‌کنند و اجازت می‌دهند که توی آب بروید و شنا کنید، هرچند شیرجه‌زدن از روی صخره‌های فی‌فی مزه‌ی دیگری دارد.

منطقه باستانی پوکت

برخلاف تكثر از مراکز استانی تایلند، شهر پوکت به حفظه ویژگی‌های انحصاری باب به فرد و همینطور ناحیه باستانی‌اش، صیت و نیكویی و قبح خاصی دارد. در این بخش از شهر که تاریخچه‌ی غنی و پرباری دارد، معابد، عبادتگاه‌ها، مرکز خرید، کافه‌ها، مغازه‌های تابلوفروشی، موزه‌های شخصی و اشتراكی بسیار گاز پینه را برملا می‌شود. كامل بلوز ركابی وهله زمینه فقره سبب دیدار مجدد از این منطقه اول صبح یا بعد از سر زدن شمس است. رستوران‌ها و کافه‌های زیادی ایدون هست و بغایت لزومی ندارد که اثاث پینک‌نیک با خودتان ببرید.


آخرین ویرایش: سه شنبه 20 تیر 1396 11:56 ق.ظ