تبلیغات
پوکت تایلند | تور نوروز 96 پوکت - هتل سنترا گرند پوکت

هتل سنترا گرند پوکت

جمعه 2 بهمن 1394 07:22 ب.ظنویسنده : نگار رکنی

 

بین فرودگاه بین المللی پوکت و هتل سنترا گرند پوکت چیزی در حدود 50 دقیقه با اتوموبیل فاصله است و بعد از طی کردن این مسافت و رسیدن به هتل زیبای سنترا گرند می توانید از زمین تنیس، 4 استخر روباز، پارک آبی و تلوزیون فلت زیبایی که در این هتل قرار دارد استفاده کنید.

این هتل با قرارگیری در میان چندین تپه ی زیبا و سرسبز، یکی از بهترین مکان ها را در میان هتل های پوکت دارد و این مورد از جمله اصلی ترین مسائل مربوط به پوکت می باشد.

هتل سنترا گرند پوکت
هتل سنترا گرند پوکت

طراحی داخلی اتاق های هتل سنترا گرند پوکت بسیار لوکس و در عین حال آرامش بخش می باشد. هم چنین هم زمان با لَم دادن روی تخت های نرم و زیبا و راحت این هتل می توانید به تماشای تلوزیون داخلی و خارجی بنشینید (البته داخلی تایلند نه ایران!)

هتل سنترا گرند پوکت
هتل سنترا گرند پوکت

هم چنین سالن بدن سازی مجهزی در این هتل زیبای 5 ستاره در پوکت قرار دارد که در آن می توانید علاوه بر خاطرات خوش سفرتان کمی ورزش هم بکنید!
این اولین بار است که یک هتل تایلندی می توانید چنین امکاناتی را به مسافران تورهای پوکت و جاذبه های گردشگری آن بیفزاید. با این حال که بیشتر مسئولین این هتل بر روی جذب گردشپر های مختلفی از سراسر دنیا تاکید کرده اند اما موضوع اصلی این بوده و هست که تایلندی ها در شهر توریستی پوکت و همانند پاتایا باید به تقویت و توسعه ی هتل هایشان تا حد هتل سنترا گرند پوکت بپردازند.


برچسب ها: هتل های 5 ستاره پوکت ، هتل های پوکت ، تور پوکت ، هتل های تایلند ، هتل سنترا گرند پوکت ،
دنبالک ها: Centara Grand Beach Resort Phuket ،
آخرین ویرایش: جمعه 2 بهمن 1394 07:43 ب.ظ